Konteinerių pastogė

Picture2 Picture1 

 

|
“Konteinerių pastogė”

“Konteinerio pastogė“ skirta individualių namų bendrijoms, kotedžams ir nedideliems daugiabučiams namams. Priklausomai nuo poreikio, galima įrengti vieną ar daugiau pastogių. Kartu su atliekų konteineriu, pastogė sukuria tolygų ir stilingą rūšiavimo tašką. Naudojant šias pastoges, konteineriai gali būti statomi arti namo sienos, nebereikia brangių uždangų, skirtų konteineriams izoliuoti, kurios užima daug vietos.

„Konteinerio pastogė“ yra puikus pasirinkimas tose teritorijose, kur požeminiai konteineriai dėl tam tikrų priežasčių negali būti įkasami, kur mažai vietos.

Rūšiavimo taškai gali būti skirti pagrindinėms atliekų rūšims, t.y. bioatliekoms, popieriui, kartonui, stiklui, metalui ar mišrioms atliekoms.

„Konteinerio pastogę“ lengva įrengti ir naudoti. Užpildymo angos dangtį patogu pakelti. Jei reikia, galima jį ir rakinti. Atliekos patenka tiesiai į konteinerį per pastogės angą. Ištuštinimas taip pat nesudėtingas. Viskas ką reikia padaryti, tai pakelti dangtį ir atidaryti priekines dureles. Konteineris su ratukais labai lengvai išsitrauks.

 

Stilinga ir praktiška

Lengva pakeisti aplinkos vaizdą.
“Konteinerio pastogė” lengvai atnaujinama ar remontuojama.
Įrengiamas tiesiai ant žemės. Jei pagrindas lygus ir tvirtas, pamatas
nereikalingas.

Saugu
Pastogė skirta 2 x 240 l talpos konteineriams arba 1 x 660-1100 l talpos konteineriui. Ant dangčio yra skirta vieta rūšiavimo instrukcijoms pritvirtinti. Dangtis ir anga gali būti rakinami.