Biotualetai

 

Biotualetai, kuriems nereikia nei vandens, nei kanalizacijos, nei elektros*!

Biotualetai Separett
Villa 9011_1

Nuo lauko tualetų aksesuarų iki namo patalpose naudojamų kompostuojančių biotualetų.

Separett biotualetų veikimo principas- atskiria šlapimą nuo kietos frakcijos, taip sumažindami 80 proc. blogų kvapų susidarymo. Likę 20 proc. kvapų išgaruoja per ventiliacijos sistemą. Rezultatas- 100 proc. jokio blogo kvapo, kartu su dideliu komfortu, kokybe ir ilgaamžiškumu.
Kainos: nuo 15 Eur iki 670 Eur

Plačiau…

 

Durpiniai biotualetai
1 905-14

Veikimo principas- kompostavimas durpių pagalba. Į bakelį pilasi sausos, smulkios durpės. Po kiekvieno tualeto pasinaudojimo reikia pasukti rankenėlę ir durpės užsiberia, taip sluoksniuojantis vyksta kompostavimo procesas. Taigi, viskas ko reikia, tai išvesti ventiliaciją bei žarną skysčių pašalinimui, pripildyti bakelį durpėmis ir galima naudotis. Paspaudę nuorodą “plačiau” rasite platesnį modelių aprašymą.
Kainos: 220- 365Eur

Plačiau…

 

Biotualetai Privetti

Privetti 3_1 gdntj

Veikimo principas- atliekos užšaldomos biotualeto viduje, taip panaikinamas nemalonus kvapus. Šio biotualeto privalumas jog papildomai nereikalinga nei kanalizacija ar talpykla skysčių nuleidimui, nei ventiliacija. Biotualetas jungiasi į elektros lizdą ir veikia kaip šaldytuvas. Biotualeto vidinė temperatūra siekia iki -15 laipsnių, tačiau atsisėdus šaltis nejaučiamas. Temperatūra gali būti reguliuojama.
Į komplektą įeina biodegraduojantys maišeliai, kuriuos prisipildžius galima tiesiai išmesti į kompostavimo vietą.

Techninė informacija:
Plotis 440 mm;
Ilgis 630 mm;
Aukštis 470 mm;
Svoris 30 kg.
Įtampa 240 V
Galia 60 W

Kaina: 1350 Eur.

Plačiau…

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: +370-655-62702