Raskite mus Facebook'e
UAB „TIS LT“
Verkių g. 48, 3 a.,
LT-44499 Kaunas,
Lietuva
Tel. (8-656) 88 888
tis@atliekutvarkymas.lt
 
 
.
  Biotualetas Ekomatik
 

BIOTUALETAI

Biotualetai (eko-tualetai) padeda tvarkyti nuotekas vasarnamiuose, paversdami jas į švarias, dirvožemiui naudingas medžiagas. Tualeto atliekas kompostuojant, žymiai sumažinamas fosforo kiekis, galintis patekti į vandenis. Be to, biotualetai dažnai yra pigesnė alternatyva įprastam tualetui. Kompostuodami savo tualeto atliekas vasarnamiuose, atitiksit visus higienos reikalavimus, keliamus tualetų atliekoms tvarkyti.

"Ekomatic"

Ekomatik biotualetu  lengva naudotis bei prižiūrėti, neskleidžia blogo kvapo. Talpa pritaikyta keturių asmenų šeimai naudotis visą vasarą be papildomo ištuštinimo. Kompostas atrodo kaip gera, vienalytė žemė. Naudotis šiuo biotualetu labai paprasta. Pastatykite jį ant grindų name arba atskiroje patalpoje. Ekomatik pagamintas iš plastiko, kuris yra ilgaamžis ir atsparus šalčiams. 

Biotualeto surinkimas yra labai paprastas. Visa tai galima padaryti pačiam per kelias minutes. Kad Ekomatik veiktų taip, kaip turi veikti ir neskleistų blogo kvapo, patariama naudoti „Bio – life“ sausinamąjį mišinį (durpės ir medžio drožlės). Juo užpildomas tualeto bakas ir padengiamos atliekos po kiekvieno pasinaudojimo tualetu. „Bio-life“ mišinys pagreitina kompostavimo procesą, naikina kvapus. 

Naujas_paveiksl__lis__1_.jpgNaujas_paveiksl__lis.jpgNaujas_paveiksl__lis__2_.jpg


Techniniai duomenys

Ekomatik

 Išmatavimai

Aukštis – 96 cm (sėdynės aukštis 50 cm)

Plotis – 60 cm;

Ilgis – 78 cm

Talpa

110 litrų

Komplektacija

Sausiklio talpa su rankena, nuleidžiama šildoma sėdynė, ventiliacijos vamzdis, oro cirkuliacijos reguliavimas (vasaros ir žiemos pozicijos), Bio -Life mišinys.

Medžiagos

Korpusas – HD polietilenas, sėdynė – polipropilenas, dispanseris – plienas.

Paskirtis Tualeto atliekoms
Kilmės šalis

Suomija

Kaina

435 Eur
Bio-Life mišinys 50 ltr. Įeina į komplektaciją
Pristatymas Lietuvoje Nemokamas


Aprašymas Atsisiuntė Dydis Atsisiųsti
Biotualeto "Ekomatik" instrukcija543676.00 kBAtsisiųsti
Copyright © 2009 UAB "TIS" adm zone.